HAKKIMIZDA

Değirmen makinelerı imalatı sektöründe ilk üretimine 1994 yılında başlayan GÜVEN MAKİNA SAN.ve TİC. LTD. ŞTİ, günümüz ihtiyaç ve taleplerine en uygun sekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Mevcut bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde değirmen makineleri sektöründe öncü kuruluş konumunda hizmet veren şirketimiz, ürün segmentini genişletirken yapılan her çalışma iler teknoloji kıstaslarını esas alarak en modern makine ve ekipmanları kullanıcılarına sunmaktır.

ISO 9001:2000 kaliteli güvence belgesini C€ ile destekleyen firmamız, müşterilerinin en iyi ve sorunsuz şekilde karşılayacak ürünler sunmayı ilke edinmiştir.

Firmamız, Avrupa ülkelerinin genelinde makine güvenliğini düzenleyen ve standardize eden C€ standartlarına uygun olarak üretim yapmaktır. Bu standartları ürünlerin her birinde ayrı ayrı uygulanmaktadır.

GÜVEN MAKİNA'da tüm gayretler nihai hedef olarak toplam kalite yönetimi ile ürünlerini uluslararası ve iç pazarda tercih edilen marka konumuna getirmektir. Sektör içindeki en büyük hedefi her zaman; en iyi ve en kaliteli ürünler üretmek olan GÜVEN MAKİNA, ilkelerinden ödün vermeden hizmetlerine devam etmektir.

MESAJ FORMU

  • Oba Makarnacılık
  • Örnek Makarna
  • Tat Makarnacılık
  • Asil Gıda
  • Bulfa Gıda
  • Mutlu Makarnacılık
  • Sabouni Group
  • Jeha Co.

HAKKIMIZDA

 
Değirmen makineleri imalatı sektöründe ilk üretimine 1994 yılında başlayan GÜVEN MAKİNA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ, günümüz ihtiyaç ve taleplerine en uygun sekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Mevcut bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde değirmen makineleri sektöründe öncü kuruluş konumunda hizmet veren şirketimiz, ürün segmentini genişletirken yapılan her çalışma ileri teknoloji kıstaslarını esas alarak en modern makine ve ekipmanları... devamı

BİZE ULAŞIN

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Küsget D Blok 34 Nolu Cadde 38 Nolu Sokak No:5 Şehitkamil GAZİANTEP TÜRKİYE

 

T: +90 342 235 12 62-63

F: +90 342 235 54 62

E: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Top of Page